Newsletter 16 września 2021

Informacje CAWP:

KoliberAktuaności

Ankieta Komisji ds. Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej KRASP – zaproszenie do udziału w badaniu, którego celem jest identyfikacja wyzwań, z jakimi musiały radzić sobie osoby zatrudnione w rolach nauczycieli akademickich w czasie pandemii oraz wstępne rozpoznanie skutków pandemii dla funkcjonowania w tej roli.

Wirtualne Przestrzenie ’21 branżowe spotkanie online dotyczące szeroko rozumianego środowiska VR oraz AR. Spotkanie jest organizowane przez Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ oraz Dział Transferu Wiedzy i Projektów Międzynarodowych UEK i odbędzie się 12 października 2021 r.

KoliberNowe konkursy

DzwonekNajbliższe terminy zakończenia konkursów

Otwarta dłońPrzypominamy o otwartych konkursach

Komisja Europejska

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Narodowe Centrum Nauki

Inne konkursy krajowe

Inne konkursy zagraniczne

Webinaria, szkolenia, nagrania spotkań

Okno przeglądarkiProgram Strategiczny Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim www.id.uj.edu.pl

Aktualności - najnowsze informacje dotyczące działalności Priorytetowych Obszarów Badawczych w ramach programu strategicznego ID.UJ

Instrukcja ustanowienia zastępstwa w Strefie Projektów UJ – w związku z trwającym okresem urlopowym uprzejmie przypominamy o obowiązku ustanowienia zastępstwa na czas nieobecności w biurze.

InternetStrona internetowa Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów UJ www.cawp.uj.edu.pl

Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów UJ

Polub nas na Facebooku