Strefa Projektów UJ już działa

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że we wrześniu 2020 roku wdrożono pierwszy moduł kompleksowego systemu IT „Strefa Projektów UJ” obejmujący elektroniczny obieg formularzy zgłoszenia, formularzy rejestracji projektu, a także formularzy VAT. Celem systemu IT „Strefa Projektów UJ”, opracowywanego przez CAWP, jest uproszczenie całościowego procesu zarządzania projektami od momentu złożenia wniosku do momentu rozliczenia projektu. Wprowadzenie systemu usprawni obieg dokumentacji projektowej oraz komunikację jednostek administracyjnych z kierownikiem projektu. Wszelkie dokumenty dotyczące projektu będą zlokalizowane w jednym systemie a ich elektroniczny obieg w wyraźny sposób skróci czas ich procedowania. Dodatkowo system „Strefa Projektów UJ” będzie powiązany z aplikacją mobilną co ułatwi dostęp do dokumentacji projektu i ścieżki obiegu dokumentów.

Zapraszamy na stronę systemu:  Strefa Projektów UJ

Instrukcje dostępna są na następujących strona internetowych:

Rejestracja projektu

Zgłoszenie projektu

Weryfikacja i akceptacja dokumentów w systemie Strefa Projektów UJ

Konkurs START 2021 – przedłużenie terminu naboru wniosków
Nabór wniosków w ramach konkursu STUDENCKIE KOŁA NAUKOWE TWORZĄ INNOWACJE
TYDZIEŃ OTWARTEGO DOSTĘPU 19 - 25 PAŹDZIERNIKA 2020
Wsparcie rozwoju kariery naukowej. Możliwości dla doktorantów i młodych naukowców