czerwiec 2021

Akademia ERC

Data: 28.06.2021 - 30.06.2021
Akademia ERC

"Akademia ERC" to nowa inicjatywa Regionalnego Punktu Kontaktowego Programow Ramowych UE wspierajaca naukowcow aplikujących o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). To kompleksowy program szkolen i warsztatow z specjalistami Regionalnego Punktu Kontaktowego Programow Ramowych UE, laureatami grantow ERC i ekspertami oceniajacymi granty ERC. Dopelnieniem oferowanego wsparcie bedzie możliwosc wziecia udzialu w indywidualnych konsultacjach wlasnych pomyslow badawczych.

Dzialania szkoleniowe w formie on-line zostaly zaplanowane w dniach 28-30 czerwca br. tak aby odpowiednio wczesnie przekazać naukowcom niezbedna wiedze do przygotowania projektow ERC przed kolejnymi konkursami, ktore otworza sie juz po wakacjach (Starting Grant - 23.09.2021 z data zamkniecia 13.01.22, Consolidator Grant - 19.10.21 z data zamkniecia 17.03.22).

"Akademia ERC" jest skierowana do naukowcow, ktorzy obecnie posiadaja przynajmniej rok doswiadczenia po doktoracie i ktorzy planuja w najblizszej perspektywie czasowej (rok, dwa lata) przygotowywać grant ERC. Oferta ta jest skierowana do naukowców z calego regionu dzialalnosci RPK (wojewodztwo malopolskie i wojewodztwo podkarpackie), ktorzy w stosunku do swojego etapu kariery posiadaja duzy dorobek naukowy i maja oryginalny pomysl na projekt badawczy.

Termin zgłoszenia uczestnictwa: zainteresowanych naukowców prosimy o przeslanie CV na mail: markiewicz@transfer.edu.pl do dnia 15 czerwca br. W tytule maila prosze wpisać Akademia ERC. Liczba miejsc ograniczona.

W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w "Akademii ERC" w pierwszej kolejności do udziału w warsztatach będą zapraszane osoby, ktorych CV wskazuje, ze są  w tym momencie gotowi na przygotowanie projektu  z sukcesem.