I Ty możesz zostać ekspertem Komisji i oceniać wnioski w programie Horyzont Europa

Komisja Europejska wystosowała zaproszenie do rejestrowania się w bazie ekspertów na okres programowania 2021-2027.

Eksperci, wybierani z bazy przez Komisję lub jej agencje wykonawcze, będą m.in. oceniać składane wnioski oraz realizację projektów finansowanych z unijnych środków.
Eksperci wspierają Komisję w opracowaniu polityki badawczo-rozwojowej i proinnowacyjnej UE oraz w realizacji programów UE, w tym programu Horyzont Europa.

Zachęcamy do rejestracji się w bazie eksperta KE: