marzec 2021

20210324

Webinarium: Frontier Science in Europe with ERC - projekt realizowany w ramach grantu ERC

Data: 24.03.2021
Czas rozpoczęcia: 16:00 - 18:15
Webinarium:  Frontier Science in Europe with ERC - projekt realizowany w ramach grantu ERC

Europejska Rada ds. Badań Naukowych (ERC) wspiera inspirowane przez naukowców badania pionierskie we wszystkich dziedzinach. Przyznaje granty badawcze naukowcom i uczonym z całego świata, zarówno tym na wczesnym etapie kariery, jak i starszym, realizującym ambitne projekty badawcze we wszystkich dyscyplinach naukowych w Europie.

Kto powinien wziąć udział?

Ta sesja jest skierowana do naukowców po doktoracie i uznanych naukowców (doktorat + 2 do 15 lat doświadczenia) ze wszystkich dyscyplin i wszystkich narodowości.

Uczestnicy dowiedzą się o grantach ERC i kryteriach kwalifikowalności.

Uczestnicy będą mieli możliwość nawiązania kontaktu z obecnymi lauretami grantów ERC.

Uczestnicy otrzymają od europejskiego eksperta ERC (dr Huber) podstawowe informacje na temat tego, jak rozpocząć pracę nad swoim wnioskiem.

Kiedy odbędzie się to webinarium?

To 90-minutowe webinarium odbędzie się 24 marca o godz. 16.00.

Czy uczestnicy będą mogli zadawać pytania?

Uczestnicy proszeni są do przesyłanie pytań przed wydarzeniem za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres asean@euraxess.net. W tytule wiadomości należy wpisać "Question for ERC webinar on 24 March'".

Uczestnicy webinaru będą mogli zadawać pytania prelegentom podczas webinaru w formie pisemnej za pośrednictwem funkcji czatu.

Rejestracja jest obowiązkowa. Liczba miejsc jest ograniczona.

Link do REJESTRACJi na wydarzenie.