Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE w Poznaniu wraz z Centrum Informacji dla Naukowców EURAXESS zapraszają na dwudniowe webinarium pt. „Wsparcie rozwoju kariery naukowej. Możliwości dla doktorantów i młodych naukowców". Na webinarium przeznaczone jest dla: doktorantów, wiążących swoją przyszłość z zawodem naukowca oraz  naukowców ze stopniem doktora.

Pierwszego dnia tego wydarzenia (21 października 2020 roku od godz. 10:00) swoje oferty zaprezentują:

• NAWA – “Wymień się z NAWĄ. Oferty wsparcia mobilności międzynarodowej.”
  • NCN – “Zagraj w orkiestrze NCN. Projekty badawcze dla młodych naukowców.”
  • FNP – “WySTARTuj z FNP. Stypendia dla najlepszych.”
  • naukowiec z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego – “Jak budować własną pozycję w nauce i zdobywać umiejętności lidera. Doświadczenia naukowca”

Rejestracja na to wydarzenie

Drugiego dnia (22 października 2020 roku od godz. 10:00) eksperci z Regionalnego Punktu Kontaktowego w Poznaniu przedstawią prezentacje pt.:

• “Rozwiń międzynarodową karierę w sieciach szkoleniowo–badawczych Marii Skłodowskiej-Curie.”
  • “Wyjście poza bezpieczną (?) przestrzeń doktoratu! Przygotuj się na własny grant Marii Skłodowskiej-Curie.”
  • “Start w europejski biznes z Erasmusem. Program Erasmus dla młodych przedsiębiorców.”
  • “EURAXESS –Twoja mapa kariery”

Rjestracja na to wydarzenie

UWAGA!

Link do webinariów dostaną tylko zarejestrowani użytkownicy.

Więcej informacji na stronie RPK Poznań.

Logo komisji Europejskiej

Lista FAQ dotyczących udziału Wielkiej Brytanii w Horyzoncie Europa

Materiały szkoleniowe - SONATINA 5

ERC ogłosiło terminy naborów na Starting, Consolidator  i Advanced Grant