Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE w Poznaniu wraz z Centrum Informacji dla Naukowców EURAXESS zapraszają na dwudniowe webinarium pt. „Wsparcie rozwoju kariery naukowej. Możliwości dla doktorantów i młodych naukowców". Na webinarium przeznaczone jest dla: doktorantów, wiążących swoją przyszłość z zawodem naukowca oraz  naukowców ze stopniem doktora.

Pierwszego dnia tego wydarzenia (21 października 2020 roku od godz. 10:00) swoje oferty zaprezentują:

• NAWA – “Wymień się z NAWĄ. Oferty wsparcia mobilności międzynarodowej.”
  • NCN – “Zagraj w orkiestrze NCN. Projekty badawcze dla młodych naukowców.”
  • FNP – “WySTARTuj z FNP. Stypendia dla najlepszych.”
  • naukowiec z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego – “Jak budować własną pozycję w nauce i zdobywać umiejętności lidera. Doświadczenia naukowca”

Rejestracja na to wydarzenie

Drugiego dnia (22 października 2020 roku od godz. 10:00) eksperci z Regionalnego Punktu Kontaktowego w Poznaniu przedstawią prezentacje pt.:

• “Rozwiń międzynarodową karierę w sieciach szkoleniowo–badawczych Marii Skłodowskiej-Curie.”
  • “Wyjście poza bezpieczną (?) przestrzeń doktoratu! Przygotuj się na własny grant Marii Skłodowskiej-Curie.”
  • “Start w europejski biznes z Erasmusem. Program Erasmus dla młodych przedsiębiorców.”
  • “EURAXESS –Twoja mapa kariery”

Rjestracja na to wydarzenie

UWAGA!

Link do webinariów dostaną tylko zarejestrowani użytkownicy.

Więcej informacji na stronie RPK Poznań.

Konkurs START 2021 – przedłużenie terminu naboru wniosków
Nabór wniosków w ramach konkursu STUDENCKIE KOŁA NAUKOWE TWORZĄ INNOWACJE
TYDZIEŃ OTWARTEGO DOSTĘPU 19 - 25 PAŹDZIERNIKA 2020
Warsztaty ERC Mentoring Initiative (4 i 5 grudnia, online)