Informacja o zmianie zasad przedsięwzięcia Granty na Granty - promocja jakości III

Uprzejmie informuję, że w dniu 30 lipca br. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podpisał nowelizację komunikatu o ustanowieniu przedsięwzięcie pod nazwą „Granty na granty – promocja jakości III”. Zapraszam do zapoznania się z komunikatem w tej sprawie opublikowanym w BIP na stronie podmiotowej Ministra, w którym zawarto szczegóły dotyczące warunków i zasad uczestnictwa w ustanowionym przedsięwzięciu. Informację w tej sprawie można również znaleźć na podstronie internetowej MNiSW dedykowanej przedsięwzięciu „Granty na granty – promocja jakości III”.

Nabór wniosków rozpoczyna się w dniu 1 sierpnia br. i będzie prowadzony za pośrednictwem Zintegrowanego Systemu Usług dla Nauki – Obsługa Strumieni Finansowania (OSF) dostępnym na stronie internetowej pod adresem: https://osf.opi.org.pl.

Wniosek składa się nie później niż w terminie 60 dni od dnia otrzymania ostatecznej oceny wniosku projektowego dokonanej przez KE albo zaproszenia do II etapu albo III etapu konkursu o grant ERC.

W przypadku wniosku projektowego, którego:

1) ocenę KE albo zaproszenie do II albo III etapu konkursu o grant ERC wnioskodawca będący podmiotem, o którym mowa w części II pkt 3a,

2) zaproszenie do II albo III etapu konkursu o grant ERC wnioskodawca

– otrzymał w okresie od dnia 1 stycznia 2020 r. do dnia 1 sierpnia 2020 r., termin upływa w dniu 30 września 2020 r.”,

Więcej informacji na stronie ogłoszenia o konkursie

Logo komisji Europejskiej

Lista FAQ dotyczących udziału Wielkiej Brytanii w Horyzoncie Europa

Materiały szkoleniowe - SONATINA 5

ERC ogłosiło terminy naborów na Starting, Consolidator  i Advanced Grant

ERC ogłosiło terminy naborów na Starting, Consolidator i Advanced Grant

logo Maestro NCN

Wprowadzenie nowego warunku w przypadku ponownego złożenia wniosku w konkursie MAESTRO