KORONAWIRUS

Szanowni Państwo,

od 25.05.2020 r. Z uwagi na konieczność zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy, uwzględniających aktualny stan zagrożenia dla zdrowia pracowników oraz obowiązujące przepisy prawa określające zasady świadczenia pracy, pracownicy biura CAWP pracują w systemie rotacyjnym.

Wszyscy pracownicy są do Państwa dyspozycji  w godz. 7:30 - 15:30 pod dotychczasowymi numerami telefonów oraz mailowo. Telefony stcjonarne osób pracujących zdalnie są przekierowane na telefony komórkowe. Jeśli  pracownik nie podnosi słuchawki może to oznaczać, że w danym momencie prowadzi rozmowę za pośrednictwem MS Teams lub telefonu komórkowego, prosimy wtedy o ponowny kontakt za kilka minut. W przypadku problemów z nawiązaniem połączenia telefonicznego, prosimy o mailowe zgłoszenie do pracownika prośby o kontakt telefoniczny, ze wskazaniem numeru telefonu oraz orientacyjnej pory kontaktu. Pracownik CAWP oddzwoni w najbliższym możliwym momencie, lub zaproponuje mailowo inny termin.

W przypadku konieczności stawienia się osobiście w biurze, uprzejmie prosimy o wcześniejsze uzgodnienie termin telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Prosimy o śledzenie komunikatów dotyczących wpływu zagrożenia koronawirusem na realizowanie projektów, ogłaszanych przez instytucje finansujące.

Komunikaty Rektora oraz Kanclerza UJ:

Komunikat z 12 maja 2020 roku w sprawie zasady funkcjonowania UJ od dnia 25 maja 2020 roku do dnia 30 września 2020 r.

Komunikat nr 22 Kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 17września 2020 roku w sprawie organizacji pracy w Uniwersytecie Jagiellońskim w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

OBIEG DOKUMENTÓW:

Komunikat z dnia 26 maja 2020 roku w sprawie procedowania dokumentów księgowo-finansowych dotyczących realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Komunikat z dnia 26 maja 2020 roku w sprawie procedowania dokumentów dotyczących realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Komunikat z dnia 2 kwietnia 2020 roku w sprawie procedowania dokumentów dotyczących realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Wyjazdy zagraniczne:

Wyjazdy zagraniczne - rekomendacje Mistwerstwa Spraw Zagranicznych z 15 października 2020 r. - informacja DWM

Wyjazdy zagraniczne po 1 października 2020 r. - informacja DWM

Inne komunikaty dot. koronawirusa:
Komunikat z dnia 2 kwietnia 2020 roku w sprawie możliwości wstrzymania wypłaty dodatków specjalnych w projektach realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Z wyrazami szacunku,
Zespół CAWP