Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KORONAWIRUS

Szanowni Państwo,

od 25.05.2020 r. Z uwagi na konieczność zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy, uwzględniających aktualny stan zagrożenia dla zdrowia pracowników oraz obowiązujące przepisy prawa określające zasady świadczenia pracy, pracownicy biura CAWP pracują w systemie rotacyjnym. 

Wszyscy pracownicy są do Państwa dyspozycji  w godz. 7:30 - 15:30 pod dotychczasowymi numerami telefonów oraz mailowo. Telefony stcjonarne osób pracujących zdalnie są przekierowane na telefony komórkowe. Jeśli  pracownik nie podnosi słuchawki może to oznaczać, że w danym momencie prowadzi rozmowę za pośrednictwem MS Teams lub telefonu komórkowego, prosimy wtedy o ponowny kontakt za kilka minut. W przypadku problemów z nawiązaniem połączenia telefonicznego, prosimy o mailowe zgłoszenie do pracownika prośby o kontakt telefoniczny, ze wskazaniem numeru telefonu oraz orientacyjnej pory kontaktu. Pracownik CAWP oddzwoni w najbliższym możliwym momencie, lub zaproponuje mailowo inny termin.

W przypadku konieczności stawienia się osobiście w biurze, uprzejmie prosimy o wcześniejsze uzgodnienie termin telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Prosimy o śledzenie komunikatów dotyczących wpływu zagrożenia koronawirusem na realizowanie projektów, ogłaszanych przez instytucje finansujące.

Komunikaty Rektora oraz Kanclerza UJ:

Komunikat z 12 maja 2020 roku w sprawie zasady funkcjonowania UJ od dnia 25 maja 2020 roku do dnia 30 września 2020 r.

Komunikat nr 22 Kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 17września 2020 roku w sprawie organizacji pracy w Uniwersytecie Jagiellońskim w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
 

OBIEG DOKUMENTÓW:

Komunikat z dnia 28 stycznia 2021 roku procedowania dokumentów księgowo-finansowych dotyczących realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Komunikat z dnia 26 maja 2020 roku w sprawie procedowania dokumentów księgowo-finansowych dotyczących realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych. (zniesiony Komunikatem z dnia 28 stycznia 2021 r.)

Komunikat z dnia 26 maja 2020 roku w sprawie procedowania dokumentów dotyczących realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Komunikat z dnia 2 kwietnia 2020 roku w sprawie procedowania dokumentów dotyczących realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Wyjazdy zagraniczne:

Wyjazdy zagraniczne - rekomendacje Mistwerstwa Spraw Zagranicznych z 15 października 2020 r. - informacja DWM

Wyjazdy zagraniczne po 1 października 2020 r. - informacja DWM

Inne komunikaty dot. koronawirusa: 
Komunikat z dnia 2 kwietnia 2020 roku w sprawie możliwości wstrzymania wypłaty dodatków specjalnych w projektach realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Z wyrazami szacunku,
Zespół CAWP