KORONAWIRUS

Szanowni Państwo,

od 25.05.2020 r. Z uwagi na konieczność zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy, uwzględniających aktualny stan zagrożenia dla zdrowia pracowników oraz obowiązujące przepisy prawa określające zasady świadczenia pracy, pracownicy biura CAWP pracują w systemie rotacyjnym.

Wszyscy pracownicy są do Państwa dyspozycji  w godz. 7:30 - 15:30 pod dotychczasowymi numerami telefonów oraz mailowo. W przypadku konieczności stawienia się osobiście w biurze, uprzejmie prosimy o wcześniejsze uzgodnienie termin telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Prosimy o śledzenie komunikatów dotyczących wpływu zagrożenia koronawirusem na realizowanie projektów, ogłaszanych przez instytucje finansujące.

​Zasady funkcjonowania UJ od dnia 25 maja 2020 roku do dnia 30 września 2020

OBIEG DOKUMENTÓW:

Komunikat z dnia 26 maja 2020 roku w sprawie procedowania dokumentów księgowo-finansowych dotyczących realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Komunikat z dnia 26 maja 2020 roku w sprawie procedowania dokumentów dotyczących realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Komunikat z dnia 2 kwietnia 2020 roku w sprawie procedowania dokumentów dotyczących realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Inne komunikaty dot. koronawirusa:
Komunikat z dnia 2 kwietnia 2020 roku w sprawie możliwości wstrzymania wypłaty dodatków specjalnych w projektach realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Z wyrazami szacunku,
Zespół CAWP