Szanowni Państwo,

w związku z Komunikatem nr 8 Kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego z 11 marca 2020 roku Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów od 13 marca do odwołania pracuje w trybie pracy zdalnej.

Pracownicy CAWP są do Państwa dyspozycji  w godz. 7:30 - 15:30 pod dotychczasowymi numerami telefonów oraz mailowo.

Ze względu na liczne ograniczenia, w tym utrudniony dostęp do dokumentacji oraz opóźnienia w obiegu dokumentów, które wynikają z takiego trybu pracy, bardzo prosimy, aby wszystkie sprawy, które nie są pilne odłożyli Państwo na późniejsze terminy.

Prosimy, aby w pierwszej kolejności kierować do nas wyłącznie sprawy priorytetowe. W pozostałych sprawach bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Jednocześnie prosimy o śledzenie komunikatów dotyczących wpływu zagrożenia koronawirusem na realizowanie projektów, ogłaszanych przez instytucje finansujące.

Z wyrazami szacunku,
Zespół CAWP