marzec 2020

EMBO Installation Grants [zakończony]

Data: 04.03.2020 - 15.04.2019
EMBO Installation Grants [zakończony]

Informujemy o otwarciu naboru wniosków w konkursie

Instytucja ogłaszająca:

EMBO

Opis konkursu:

Grant  przeznaczony dla naukowców negocjujących stanowisko pełnoetatowego lidera grupy w instytucie / uniwersytecie w Republice Czeskiej, Estonii, Polsce, Portugalii, Turcji lub na Litwie przed datą złożenia wniosku LUB założyli laboratorium w jednym z tych krajów w ciągu ostatnich dwóch lat. Finansowanie przyznawane na 3-5 lat. Wysokość dofinansowania to max. 50,000 euro na rok.

Termin składania wniosków:

Opiekunowie konkursu w CAWP:

Sebastian Bąk
tel. 12 663 38 46,
e‑mail: sebastian.bak@uj.edu.pl

15 kwietnia 2020 r.

Sposób składania wniosków:

Wnioski należy składać online przez system elektroniczny

Regulacje wewnętrzne UJ

Zgodnie z Zarządzeniem nr 56 Rektora UJ z 11 lipca 2016 roku w sprawie Regulaminu postępowania w zakresie przygotowania i realizacji w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych ustalam następujące terminy składania dokumentów:

• do dnia 01 kwietnia 2020 r. należy przesłać opiekunowi konkursu w CAWP:
    • wydrukowane i podpisane: Formularza zgłoszenia projektu badawczego oraz Formularza kwalifikowalności podatku VAT (do pobrania poniżej),
    • roboczą wersję wniosku – wersja elektroniczna przesłana w postaci pliku PDF na adres opiekuna konkursu z CAWP,
    • wydrukowany i podpisany przez  Kierownika projektu oraz Kierownika jednostki Receiving Institute Confirmation Form
  • do dnia 15 kwietnia 2020 r. ostatecznej wersji wniosku - wydrukowana i podpisana przez Kierownika projektu oraz Kierownika jednostki.

Warunkiem złożenia wniosku jest akceptacja Kierownika jednostki UJ oraz Kwestora UJ na Formularzu zgłoszenia projektu badawczego.

Strona internetowa konkursu

Formularz zgłoszenia projektu badawczego (WINDOWS, MAC, LINUX)

Formularz kwalifikowalności podatku VAT (WINDOWS, MAC, LINUX)