styczeń 2020

Instytucja ogłaszająca:

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Przedmiot konkursu:

Celem programu Polskie Powroty jest umożliwienie wyróżniającym się polskim naukowcom powrotu do kraju i podjęcie przez nich zatrudnienia w polskich uczelniach, instytutach naukowych lub instytutach badawczych. Program stworzy powracającym naukowcom optymalne warunki prowadzenia w Polsce badań naukowych lub prac rozwojowych na światowym poziomie. Środki uzyskane w ramach Polskich Powrotów zapewniają wynagrodzenie dla Powracającego Naukowca a także umożliwiają stworzenie grupy projektowej (zespołu badawczego). Krajowe uczelnie, instytuty naukowe i instytuty badawcze pozyskają do współpracy specjalistów posiadających doświadczenie międzynarodowe oraz wiedzę z zakresu najnowszych trendów badawczych w swojej dyscyplinie naukowej.

Opiekun konkursu w CAWP:

Patrycja Bień,
tel. 12 663 30 01,
e‑mail: patrycja.bien@uj.edu.pl

Termin składania wniosków:

do 31 marca 2020 r. do godz. 15.00 czasu środkowoeuropejskiego

Sposób składania wniosków:

• Zgodnie z regulaminem konkursu, wypełnione elektronicznie wnioski wraz z wymaganymi załącznikami, należy składać za pośrednictwem systemu teleinformatycznego nie później niż do godz. 15.00 ostatniego dnia naboru tj. do 31 marca 2020 roku.
  • Wnioski w systemie teleinformatycznym NAWA będą składane przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wnioskodawcy (Uniwersytetu Jagiellońskiego) - opiekuna konkursu w CAWP p. Patrycję Bień.

Regulacje wewnętrzne UJ:

W ramach konkursu dokumenty prosimy składać zgodnie z zapisami Zarządzenia nr 56 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 11 lipca 2016 roku w sprawie: regulaminu postępowania w zakresie przygotowania i realizacji w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych

Komunikat Rektora

Formularz zgłoszenia projektu badawczego (WINDOWSMACLINUX)

Formularz oceny kwalifikowalności podatku VAT (WINDOWSMACLINUX)

NAWA

Regulamin programu