Terminy rozmów kwalifikacyjnych w konkursach MAESTRO 11, SONATA BIS 9, UWERTURA 4

Narodowe Centrum Nauki informuje, że rozmowy kwalifikacyjne w konkursach MAESTRO 11, SONATA BIS 9, UWERTURA 4 ogłoszonych 15 czerwca 2019 r., zaplanowano w następujących terminach:

MAESTRO 11

dla wszystkich dziedzin nauk: 29-30 stycznia 2020 r.

UWERTURA 4

dla wszystkich dziedzin nauk: 31 stycznia 2020 r.

SONATA BIS 9

dla wszystkich dziedzin nauk: 3-4 lutego 2020 r.

Rozmowy kwalifikacyjne będą przeprowadzane bezpośrednio z wnioskodawcą, do wyboru w języku polskim lub angielskim w konkursie SONATA BIS oraz wyłącznie w języku angielskim w konkursach UWERTURA i MAESTRO. W ramach spotkania przewidziana jest część na prezentację badań przez wnioskodawcę oraz czas na pytania od ekspertów wchodzących w skład komisji.

NCN