NAWA "Promocja języka polskiego"

Przypominamy o otwartym naborze wniosków

Szanowni Państwo,

informujemy, że do 30 września br. trwa nabór w ramach konkursu „Promocja języka polskiego” ogłoszonego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA).

Celem konkursu jest promocja języka polskiego związana z elementami historii i kultury Polski poprzez finansowanie działań budujących jakość nauczania i prestiż języka polskiego, jako obcego, trwale wpływających na wizerunek Polski w świecie. Działania powinny służyć rozpowszechnianiu języka polskiego jako obcego, wzmocnieniu jakości jego nauczania i skierowaniu do szerszego grona odbiorców. Maksymalna kwota finansowanie projektu wynosi 60 000 zł.

Z uwagi na fakt, że w ramach konkursu uczelnia może złożyć ograniczoną liczbę wniosków, jednostki zainteresowane udziałem w konkursie proszę o przesłanie deklaracji dotyczących aplikowania w konkursie, w terminie do 30 sierpnia 2019 roku, do godz. 12:00 na adres: cawp@uj.edu.pl.

Deklaracje powinny zawierać następujące informacje (wzór):

1. Nazwa jednostki organizacyjnej UJ
  2. Tytuł projektu
  3. Imię i nazwisko kierownika projektu wraz z danymi kontaktowymi
  4. Streszczenie projektu, w tym planowane działania projektowe,  w odniesieniu do celów konkursu

Na podstawie Państwa deklaracji Władze Uniwersytetu Jagiellońskiego podejmą decyzję o dalszym trybie procedowania wniosków.

Informacje o konkursie dostępne są na stronie:

W przypadku pytań i wątpliwości w zakresie konkursu zachęcamy do kontaktu z opiekunem konkursu w CAWP p. Patrycją Dąbrowską -Wierzbicką, patrycja.wierzbicka@uj.edu.pl, tel. 12 663 38 40.