Komunikat Prorektora ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych

w sprawie: wprowadzenia zmian do procedury rozliczania wynagrodzeń dla osób uczestniczących w badaniu w ramach realizowanych przez Uniwersytet Jagielloński projektów badawczych finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

W związku z koniecznością aktualizacji procedury rozliczania wynagrodzeń dla osób uczestniczących w badaniu w ramach realizowanych przez Uniwersytet Jagielloński projektów badawczych finansowanych ze źródeł zewnętrznych, wprowadzam procedurę stanowiącą załącznik do niniejszego komunikatu.

Informacji w zakresie przygotowania dokumentów objętych powyższą procedurą udzielają:

• Dział Spraw Osobowych, p. Anna Mika, tel. 12 663 32 74, a.mika@uj.edu.pl
  • Dział Rozliczeń Projektów Krajowych, opiekun projektu

Z dniem wejścia w życie niniejszego Komunikatu procedura wprowadzona Komunikatem nr 1027.0643.32.2018 Prorektora UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych z dnia 13 czerwca 2018 r. przestaje obowiązywać.

Komunikat Rektora