czerwiec 2019

20190617

[komunikat] Wymiana bilateralna naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Indii [zakończony]

Data: 17.06.2019 - 28.08.2019

NAWA zachęca do aplikowania w programie

Instytucja ogłaszająca:

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Cel konkursu:

Celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców realizujących projekty badawcze, uzgodnione i prowadzone wspólnie przez partnerów z Polski i z Indii.

Opiekun konkursu w CAWP:

Anna Drabik
tel. 12 663 38 87,
e‑mail: anna.gugulska@uj.edu.pl

Termin składania wniosków:

28 sierpnia 2019 r., godz. 15.00

Sposób składania wniosków:

Złożenie wniosku możliwe jest po rejestracji w systemie dostępnym na stronie internetowej NAWA

Regulacje wewnętrzne UJ:

Zgodnie z Zarządzeniem nr 56 Rektora UJ z 11 lipca 2016 roku w sprawie: Regulaminu postępowania w zakresie przygotowania i realizacji w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszę o:

• przesłanie do dnia 5 sierpnia br. roboczej wersji wniosku w celu sprawdzenia i weryfikacji (w postaci pliku PDF na adres opiekuna konkursu w CAWP) oraz wydrukowanego i podpisanego Formularza zgłoszenia projektu edukacyjnego/innego (do pobrania poniżej)
  • przekazanie do dnia 9 sierpnia br.: ostatecznej wersji wniosku podpisanego przez autora/kierownika projektu oraz kierownika jednostki UJ (Dziekana Wydziału lub stosownie do specyfiki jednostki).

W trosce o jakość składanych projektów, zachęcam Państwa do konsultowania wniosków i przekazywania dokumentów do CAWP we wcześniejszych niż wymienione powyżej terminach.

Komunikat Rektora

Formularz zgłoszenia projektu edukacyjnego/innego - Windows, Mac, Linux