maj 2019

20190521

Nagrody Prezesa Rady Ministrów za działalność naukową, naukowo-techniczną lub artystyczną [zakończony]

Data: 21.05.2019 - 30.06.2019

Kancelaria PRM opublikowała informacje o naborze wniosków

Instytucja ogłaszająca:

Prezes Rady Ministrów

Przedmiot konkursu:

Nagrody Prezesa Rady Ministrów przyznawane są za:

• wyróżniającą się rozprawę doktorską,
  • wysoko ocenione osiągnięcia będące podstawą nadania stopnia doktora habilitowanego oraz
  • osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, w tym twórczości artystycznej, lub działalności wdrożeniowej

Opiekun konkursu w CAWP:

Anna Drabik,
tel. 12 663 38 87,
e‑mail: anna.gugulska@uj.edu.pl

Termin składania wniosków:

do 30 czerwca 2019 r.

Sposób składania wniosków:

Wnioski wraz z załącznikami prosimy nadsyłać tylko w wersji elektronicznej na skrzynkę podawczą Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Regulacje wewnętrzne UJ:

Ze względu na wymogi formalne Jednostki UJ zainteresowane konkursem proszę o zgłoszenie jednego kandydata w danej dyscyplinie naukowej do każdej z nagród (za wyróżniającą się rozprawę doktorską lub za wysoko ocenione osiągnięcia będące podstawą nadania stopnia doktora habilitowanego) oraz jednego kandydata do nagrody za osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, w tym twórczości artystycznej, lub działalności wdrożeniowej z jednostki UJ.

W przypadku zgłoszenia większej liczby kandydatów do nagród za wyróżniającą się rozprawę doktorską lub za wysoko ocenione osiągnięcia będące podstawą nadania stopnia doktora habilitowanego z danej dyscypliny naukowej oraz za osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, w tym twórczości artystycznej, lub działalności wdrożeniowej, decyzje o wyborze jednego kandydata podejmuje Rektor na posiedzeniu Senackiej Komisji ds. majątku i finansów w dniu 19 czerwca br.

W związku z powyższym proszę o przekazanie zgłoszeń kandydatów do nagród do CAWP w jednym egzemplarzu wniosku o nagrodę Prezesa Rady Ministrów z uzasadnieniem w formie papierowej podpisanej przez Kierownika jednostki UJ (Dziekana Wydziału lub stosownie do specyfiki jednostki) oraz kompletu dokumentów w wersji elektronicznej nagranych na płytę CD do dnia 17 czerwca 2019 r.

Za kompletność zgłoszenia odpowiada jednostka UJ wnioskująca o nagrody.

Wnioski składa się w formie dokumentu elektronicznego opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem zaufanym uprawionej osoby, na elektroniczną skrzynkę podawczą Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Komunikat Rektora

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 21 maja 2019 r. w sprawie kryteriów i trybu przyznawania nagród Prezesa Rady Ministrów oraz wzoru wniosku o ich przyznanie

Wniosek o przyznanie nagrody - załącznik do rozporządzenia