marzec 2019

Data: 22.03.2019 - 28.05.2019
Horizon Impact Award 2019 [zakończony]

Komisja Europejska ogłosiła konkurs

Komisja Europejska ogłosiła konkurs Horizon Impact Award 2019. Nagroda ma na celu zilustrowanie szerszych korzyści społeczno-gospodarczych inwestycji UE w badania i innowacje oraz stworzenie wzorów do naśladowania i zainspirowanie beneficjentów, aby maksymalizowali wpływ swoich badań.  Zgłoszenia należy wysyłać do 28 maja 2019 r.

Horizon Impact Award ma uhonorować projekty finansowane ze środków UE, których wyniki spowodowały skutki społeczne w całej Europie i poza nią.

Konkurs jest otwarty wyłącznie dla projektów 7PR i zamkniętych projektów programu Horyzont 2020.

Nagroda umożliwia osobom lub zespołom zaprezentowanie swoich najlepszych praktyk i osiągnięć. Zachęci to innych beneficjentów do wykorzystywania wyników projektów i zarządzania nimi  w najlepszy możliwy sposób.

Pięciu zwycięzców zostanie ogłoszonych podczas ceremonii wręczenia nagród w Brukseli we wrześniu 2019. Każdy z nich otrzyma 10 tys. euro.

Plakat - Horizon Impact Award 2019

KPK PB UE