listopad 2018

20181119

VI polsko-izraelski konkurs na projekty badawczo-rozwojowe [zakończony]

Data: 19.11.2018 - 15.01.2019

NCBiR wraz z Izraelskim Centrum Badań i Rozwoju dla Przemysłu Israel Innovation Authority/ISERD ogłaszają nabór wniosków w konkursie

Opiekun konkursu w CAWP:

Agnieszka Kołodziejska-Skrobek,
tel. 12 663 30 23,
e‑mail: agnieszka.kolodziejska-skrobek@uj.edu.pl

Instytucja ogłaszająca:

Narodowe Centrum Nauki wraz z Izraelskim Centrum Badań i Rozwoju dla Przemysłu Israel Innovation Authority/ISERD

Przedmiot konkursu:

Konkurs na projekty badawczo-rozwojowe, ukierunkowane na rozwijanie innowacyjnych produktów oraz rozwiązań technologicznych mających realne perspektywy zastosowań komercyjnych.

Wynikiem prac realizowanych w ramach dofinansowanych projektów powinny być rozwiązania gotowe do praktycznego zastosowania, mające potencjał rynkowy dla Polski, Izraela i Europy.

Wnioski o dofinansowanie projektów mogą dotyczyć dowolnych obszarów tematycznych. Niniejszy konkurs jest realizowany zgodnie z Umową między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Państwa Izrael o współpracy w zakresie przemysłowych prac badawczo-rozwojowych zawartej w dniu 28 października 2014 r. pomiędzy Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Państwa Izrael

Projekty, które uzyskają dofinansowanie zostaną zgłoszone do Sekretariatu Eureki w celu dołączenia ich do port folio EUREKI.

Sposób składania wniosków:

Wniosek należy przesłać w wersji elektronicznej na adres e-mail: izrael@ncbr.gov.pl w formie jednego pliku (skan/pdf) - wspólny opis projektu (Eureka Project Form), wniosek krajowy oraz wymagane oświadczenia. Załącznik nr 3a/3b do Wykazu, o którym mowa w pkt 3.1.4 Załącznika 3, powinien zostać dodatkowo przesłany oddzielnie (aktywny PDF).

Termin naboru wniosków:

Wnioski wstępne należy składać do 15 stycznia 2019 r.

NCBiR

Wniosek krajowy

Załącznik nr 2 do zasad - kryteria oceny formalnej

Załącznik nr 3 do zasad - wykaz dokumentów załączanych do wniosku i umów