Zakończenie naboru wniosków zakończeniu naboru wniosków - Granty na granty – promocja jakości III

Informujemy, że Minister Edukacji i Nauki w dn. 19 października 2021 r. podjął decyzję o zakończeniu naboru wniosków do Przedsięwzięcia Ministra pn. Granty na granty – promocja jakości III. Zgodnie z treścią komunikatu nabór wniosków w ramach przedsięwzięcia potrwa do 15 listopada 2021 r. oraz został wykreślony w części III w ust. 1 pkt 4.

Podstawa prawna: Komunikat Ministra Edukacji i Nauki z dn. 19 października 2021 r.

Jednocześnie informuję, że Ministerstwo pracuje nad uruchomieniem nowego przedsięwzięcia, które będzie dedykowanie nowej perspektywie finansowej.

Ogłoszenie o konkursie na stronie CAWP.