Konkurs START 2021 – przedłużenie terminu naboru wniosków

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej informuje, że ze względu na rozwój pandemii Covid-19 termin naboru wniosków w programie START (edycja 2021) zostaje przesunięty z 2 listopada br. na 18 grudnia br. Termin ogłoszenia laureatów konkursu najprawdopodobniej także ulegnie przesunięciu, o czym poinformujemy najpóźniej pod koniec I kwartału 2021 r.

Jednocześnie, w celu zapewnienia wszystkim kandydatom równych szans w procesie oceny konkursowej, Fundacja informuje, że informacje zawarte we wniosku o stypendium START (w szczególności opis osiągnięcia badawczego oraz lista publikacji) powinny być aktualne nie później niż na dzień 2 listopada.

Wszystkie pozostałe elementy procesu składania wniosków i procedury konkursowej pozostają bez zmian.

Więcej informacji dot. naboru w konkursie START 2021 znajduje się na stronie ogłoszenia o konkursie.

źródło: FNP

Logo komisji Europejskiej

Lista FAQ dotyczących udziału Wielkiej Brytanii w Horyzoncie Europa

Materiały szkoleniowe - SONATINA 5