Nabór wniosków w ramach konkursu STUDENCKIE KOŁA NAUKOWE TWORZĄ INNOWACJE

Wydłużenie terminu składania deklaracji do 23 października 2020 r.

W nawiązaniu do ogłoszonego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW)  konkursu STUDENCKIE KOŁA NAUKOWE TWORZĄ INNOWACJE oraz Komunikatu Rektora z 6 października 20020 r.

informujemy o wydłużonym terminie składania deklaracji - do 23 października 2020 r.

Wydłużenie terminu tylko dla kół, które w okresie 24 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, uczestniczyły  w organizowanych na arenie międzynarodowej konkursach o tematyce badawczej lub naukowo-technicznej.

Propozycje wniosków dla kół Uniwersytetu Jagiellońskiego można składać w formie elektronicznej na adres: opiekuna konkursu w CAWP: patrycja.dabrowska@uj.edu.pl (dopuszcza się również możliwość przeslania skanu podpisanej propozycji), natomiast dla kół Collegium Medicum UJ na adres Działu Nauki CMUJ: spk_cm@uj.edu.pl

Pełna treść ogłoszenia o konkursie znajduje się na TUTAJ.

Logo komisji Europejskiej

Lista FAQ dotyczących udziału Wielkiej Brytanii w Horyzoncie Europa

Materiały szkoleniowe - SONATINA 5

ERC ogłosiło terminy naborów na Starting, Consolidator  i Advanced Grant