European Green Deal: wirtualne spotkanie brokerskie Izraela i Grupy Wyszehradzkiej

21 września 2020 r. odbędzie się wirtualne spotkanie brokerskie „Israel & Visegrad Pentagonal Symposium: Green Deal – Areas 6 & 7” organizowane przez Israel-Europe R&I Directorate (ISERD) oraz Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Tel Awiwie.

Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do nawiązania kontaktów badawczych przez podmioty z Polski, Izraela, Czech, Słowacji i Węgier zainteresowane współpracą w obszarze zrównoważonego rolnictwa i środowiska naturalnego, w tym wspólnym aplikowaniem o granty European Green Deal w obszarze 6 (Farm to Fork) oraz 7 (Restoring biodiversity and ecosystem services).

Sprawdz program wydarzenia.

Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję wzięcia udziału w dyskusji oraz przyjrzenia się najbardziej innowacyjnym pomysłom zaprezentowanym przez każde państwo biorące udział w wydarzeniu.

Więcej informacji i rejestracja na stronie wydarzenia.

źródło: KPK

Logo komisji Europejskiej

Lista FAQ dotyczących udziału Wielkiej Brytanii w Horyzoncie Europa

Materiały szkoleniowe - SONATINA 5