Nabór wniosków na organizację wydarzeń naukowych w SN PAN w Paryżu w 2021 r.

Stacja Naukowa Polskiej Akademii Nauk w Paryżu działająca na rzecz rozwoju polsko-francuskiej współpracy badawczej oraz promocji polskiej nauki we Francji ogłaszam nabór wniosków na organizację wydarzeń naukowych w Stacji Naukowej PAN w Paryżu w 2021 r.

Oferta ta skierowana jest do polskich jednostek naukowych i badawczych, które w ramach realizowanej z francuskimi partnerami formalnej lub nieformalnej współpracy, chciałyby zorganizować w Paryżu przy współudziale Stacji Naukowej PAN wydarzenie promujące wyniki swoich badań lub mające na celu pogłębienie dotychczasowych relacji z francuskimi instytucjami naukowymi.

Wypełniony w dwóch z trzech wskazanych języków (polski, francuski, angielski) formularz, którego model znajdą państwo w załączeniu, należy odesłać do 20 września 2020 r. na adres mailowy: secretariat@paris.pan.pl

Językiem obrad powinien być język francuski lub angielski. Istnieje możliwość zakwaterowania prelegentów i organizatorów planowanego wydarzenia (do 10 osób) w pokojach gościnnych Stacji Naukowej PAN w Paryżu.

Wszystkie nadesłane we wskazanym terminie i spełniające wymagania formalne wnioski zostaną poddane ocenie wewnętrznej komisji merytorycznej, a wnioskujące jednostki zostaną następnie poinformowane o wyniku przeprowadzonej selekcji.

Informacje o naborze wniosków dostępne są również na naszej stronie internetowej: PL, FR, ENG oraz profilu Facebook.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z dr Adamem Knapikiem: adam.knapik@paris.pan.pl; tel.: 00 33 1 56 90 18 40.

Logo komisji Europejskiej

Lista FAQ dotyczących udziału Wielkiej Brytanii w Horyzoncie Europa

Materiały szkoleniowe - SONATINA 5

ERC ogłosiło terminy naborów na Starting, Consolidator  i Advanced Grant