Uniwersytet Aleksandra Jana Cuzy zaprasza do współpracy

Social Economy Missions COS-SEM-2020-4-01

Zachęcamy do zapoznania się z listem Rektora Uniwersytetu Aleksandra Jana Cuzy w z Iasi, Rumunia, zawierającego zaproszenie do wspólnego składania wniosku w konkursie H2020 Social Economy Missions COS-SEM-2020-4-01.

Planowane konsocjum będzie się składać z Urzędów Miast: Iasi, Krakowa, Poitiers, Kishinev oraz Uniwersytetów z tych miast.

Termin na złożenie finalnej wersji wniosku to: 9 czerwca 2020 r. Wniosek w całości przygotowywany przez Urząd Miasta Iasi i Uniwersytet Aleksandra Jana Cuzy.

Projekt planownay jest na okres 12 miesięcy, budżet projektu to max. 100 000 euro.

Z uwagi na bardzo krótki termin prosimy zainteresowane osoby o bezpośredni kontakt z Uniwersytetem Aleksandra Jana Cuzy w z Iasi:

Ioana Andreea SERAFINCEANU
Head of the International Relations Office