NCN zaprasza na szkolenia online dla wnioskodawców

Szkolenie odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2020 r

NArodowe Centrum nauki zaprasza wszystkich chętnych na szkolenia online, które odbędą się w dniach 2-4 czerwca 2020 r. W trakcie szkolenia poznają Państwo ofertę NCN oraz procedury składania i oceny wniosków. Na szkolenie należy się wcześniej zarejestrować, klikając w odpowiedni link z listy poniżej. Limit miejsc to 500 osób na każdą grupę. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia odbędą się w następujących terminach:

2 czerwca 2020 r. w godzinach 10-13 – szkolenie dla osób z grupy nauk ścisłych i technicznych, które poprowadzi dr Marta Buchalska – link do rejestracji
3 czerwca 2020 r. w godzinach 10-13 - szkolenie dla osób z grupy nauk o życiu, które  poprowadzi dr n med. Monika Pobiega - link do rejestracji
4 czerwca 2020 r. w godzinach 15-18 - szkolenie dla osób z grypy nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce, które poprowadzą dr Małgorzata Jacobs oraz dr Ulana Gocman – link do rejestracji.