Oferta pracy w Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów

Poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjnego (w pełnym wymiarze czasu pracy).

Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjnego (w pełnym wymiarze czasu pracy).

Na stronie BIP UJ dostępne są obecnie dwie oferty pracy:

- na stanowisko ds.obsługi formalno-prawnej projektów w Uniwersytecie Jagiellońskim,

oraz

- na stanowisko ds. doradztwa w obszarze aplikowania o środki zewnętrzne oraz realizacji projektów międzynarodowych w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Szczegółowe informacje dotyczące zakresu obowiązków oraz wymagań jakie stawiamy potencjalnym kandydatom znajdują się w ogłoszeniach opracę.

Termin składania dokumentów: 22.01.2020

Ogłoszenie wyników naboru „Wsparcie szpitali jednoimiennych - Uniwersytet Jagielloński otrzymał dofinansowanie
European Green Deal: wirtualne spotkanie brokerskie Izraela i Grupy Wyszehradzkiej
NCN ogłasza nowe konkursy OPUS 20 +LAP, BEETHOVEN CLASSIC 4, SONATA 16 i PRELUDIUM BIS 2
Nabór wniosków na organizację wydarzeń naukowych w SN PAN w Paryżu w 2021 r.