Dzień informacyjny i spotkanie brokerskie w obszarze SwafS

zaproszenie do rejestracji na wydarzenie

KPK PB UE zachęca do rejestracji na dzień informacyjny połączony ze spotkaniem brokerskim dla obszaru Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa (SwafS), który odbędzie się w Warszawie w dniach 14-15 października 2019 r.

Wydarzenie organizuje międzynarodowa sieć punktów kontaktowych w obszarze SwafS – SiS.net. W trakcie pierwszego dnia zaprezentowana zostanie tematyka zbliżającego się konkursu w obszarze SwafS oraz praktyczne wskazówki związane z procesem przygotowania wniosku i jego oceną. W tym dniu zaplanowana jest także prezentacja założeń związanych z nowym programem ramowym Horyzont Europa.

W drugim dniu spotkania pojawią się prezentacje projektów, które są obecnie realizowanie w obszarze SwafS i mogą mieć znaczenie przy opracowywaniu nowych wniosków. Tego dnia koordynatorzy aktywnie poszukujący partnerów do projektu będą mieli możliwość przedstawienia swojego pomysłu na projekt (po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem wydarzenia).

Rejestracja jest otwarta do 8 października br. i dostępna jest na stronie wydarzenia.

KPK PB UE

Strona internetowa wydarzenia