Newsletter 14 października 2021

Komunikaty Prorektora UJ ds. badań naukowych:

Aktualności:

• Naukowiec z MCB UJ otrzyma dofinansowanie na badania w ramach konkursu GRIEG.
  • Narodowe Centrum Nauki opublikowało dodatkową listę z listy rezerwowej, które otrzymały finansowanie w konkursie GRIEG, po przyznaniu przez darczyńców dodatkowych środków z Norweskiego Mechanizmu Finansowego.
  • Wśród zwycięzców znalazł się projekt dr Tomasza Kantyka z Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ, który współpracować będzie z naukowcami z Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu w Bergen.
  • OPUS 22 + LAP/Weave – webinarium informacyjne
  • Narodowe Centrum Nauki zaprasza na dwugodzinne webinarium dotyczące konkursu OPUS LAP.
  • Webinarium odbędzie się 20 października 2021 r. o godz. 12:30.
  • Podczas wydarzenia zostaną przybliżone zasady programu Weave oraz szczegółowo omówione zasady składania wniosków. Webinarium będzie prowadzone w języku polskim i jest skierowane do polskich zespołów badawczych chcących przystąpić do konkursu.

KoliberNowe konkursy

DzwonekNajbliższe terminy zakończenia konkursów

Otwarta dłońPrzypominamy o otwartych konkursach

Fundacja na rzecz Nauki Folskiej

• START 2022 –  nabór do 22 listopada 2021 r. (termin CAWP 15 listopada 2021 r.)

Komisja Europejska

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej