Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

20190822

Warsztaty z pisania wniosków na ERC Starting Grant

Date: 22.08.2019
Start Time: 9.00
Place: IPPT PAN - Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN, ul. Pawińskiego 5B, Warszawa
Organiser: KPK PB UE
Warsztaty z pisania wniosków na ERC Starting Grant

KPK PB UE zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na warsztaty z pisania wniosków na konkurs ERC Starting Grant. Konkurs jest adresowany do naukowców, którzy są od 2 do 7 lat po uzyskaniu stopnia doktora. Projekty mogą dotyczyć wszystkich dziedzin naukowych, wysoko cenione są projekty interdyscyplinarne.

Warsztaty odbędą się 22 sierpnia 2019 r., w godzinach 9:00 – 15:00 w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN przy ul. Pawińskiego 5B w Warszawie.

Na spotkanie KPK PB UE zaprasza wyłącznie naukowców, którzy planują złożyć wniosek w najbliższym konkursie ERC Starting Grant.

Rejestracja na warsztaty będzie możliwa wyłącznie po przesłaniu wstępnego abstraktu wniosku na adres magdalena.chomicka@kpk.gov.pl lub bogna.hryniszyn@kpk.gov.pl

Uwaga! Informujemy, że RPK planuje zorganizowanie podobnych warsztatów w Krakowie, które odbędą się na początku września 2019 r. Osoby, które zamierzają złożyć wniosek w najbliższym konkursie oraz chcą uczestniczyć w warsztatach,  prosimy o kontakt z opiekunem konkursu w CAWP p. Sebastianem Bąkiem, tel. 12 663 38 46, e-mail: sebastian.bak@uj.edu.pl, oraz informację o wybranym przez siebie miejscu odbycia szkolenia (Warszawa lub Kraków).

Więcej informacji:

KPK PB UE

Program wydarzenia